My Blog

Fourmidor

img_7972_1

Fourmidor Blue

Fourmidor Blue kullanıma hazır formülasyonda, fipronil içeren, çok güçlü stabil ve uzun süreli kalıcı etkiye sahip bir yemdir. Karıncalar üzerinde tam kontrol sağlayan, güvenilir, yeni bir profesyonel insektisittir. Tüm koloninin hızlı bir şeklide kontrolünü sağlamak için karıncaların doğal beslenme davranışlarından faydalanır.

Hızlı, kolay ve güvenli uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır, hesaplı ve çevreye duyarlı uygulamalara imkan tanır.

Düşük dozda kanıtlanmış Fipronil Etkinliği

Fipronilin Goliath sayesinde çok iyi bilinen ve kanıtlanmış yüksek insektisit gücü ve güvenilirliği, Fourmidor Blue ile karınca kontrol ürünü olarak profesyonellerin kullanımına sunulmaktadır.

Hızlı ve Tam Koloni Kontrolü

Fipronilin % 0,05’lik konsantrasyonu, Fourmidor Blue tüketen karıncaların hızlı ölümünü sağlayacak; ancak yemi tüm koloni ile paylaşabilecekleri yeterli süre yaşayabilmelerine de imkan sağlayabilecek şekilde formüle edilmiştir.

İç ve Dış Alanda Hızlı, Kolay ve Güvenli Kullanım

Fourmidor Blue, kullanıma hazır bir sıvı yemdir. Hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde , enfeste alanda seyreltmeye ya da spreyleme ekipmanına ihtiyaç duyulmadan uygulanır.

Hem ev hem de ticari binaları iç ve dış alanlarında kullanım için tasarlanmış kokusuz bir üründür.

Fourmidor Blue’nun çok düşük aktif madde içeriği, düşük memeli toksisitesi ve sadece karıncaları hedefleyen uygulama şekli, çevre için güvenilir karınca kontrolü yapılmasını mümkün kılar.

En mükemmel sonuçlar için etkin kullanım

Önerilen uygulama dozu

Fourmidor Blue hızlı ve kolay uygulamalara imkan tanımak için 25 gr’lık ambalajlar içerisinde sunulmaktadır.

Karınca problem olan alanlarda metrekareye yaklaşık 3-4 mm çapında bir damlanın (yaklaşık 0,03 gr ağırlıkta) uygulanması önerilir.

Envirotek AdminFourmidor
read more