My Blog

PestWest UV Tüpler

Bütün PestWest ürünlerinde aşağıdaki avantajlara sahip Teflon G ile kaplı kırıldığında dağılmayan Pest West Quantum BL tüpler kullanılmaktadırki bu özellik tüplere aşağıdaki avantajları sağlanmaktadır:

-Daha hızlı haşere çekiciliği için yüksek UVA yayılımı

-Yıl boyunca profesyonel sinek kontrolü yapılabilmesi için uzun süreli UVA emisyonu

-Azaltılmış civa ve kurşun içeriğiyle çevre ile dost tüp

-Arttırlmış UVA iletimi

-Tüpler, hassas alanlarda cam kırılma riskini önleyen, kırıldığında dağılmama özelliği gösteren yapısı sayesinde etki altında camın muhafazası hakkında 60068-2 -75 No’lu Avrupa Gıda normları ile tam uyumludur.

Cihazların etkinliğini arttırmak için tüpler ideal olarak 6 ayda bir, en azından her 12 ayda bir, özellikle sinek aktivitesinin artmaya başladığı ılıman mevsimlere girilirken değiştirilmesi önemlidir.

Envirotek AdminPestWest UV Tüpler
read more

PestWest Mirage Pro VS

Dekoratif ve benzersiz ön panel ile yakalanan haşerelerin yapışkan levhanın üzerinde görünmesini engelleyerek gizli sivrisinek kontrolüne imkan tanır.

Duvara monte edilerek kullanılan bu model açık mutfak alanları ve evsel uygulamalar için idealdir.

Geliştirilmiş enerji tasarruflu elektronik balast sistemiyle çalıma maliyetleri düşürülerek, enerji tasarrufu artırılır ve haşerelerin daha yoğun şekilde çekilmesini sağlar.

Maximum koruma için 2 adet 25 wattlık kırıldığında dağılmayan Teflon G kaplı Pest West Quantum BL UV tüp ve yapışkan levhaya sahip duvara monte edilen bir modeldir.

Boyutlar: 50 cm (yükseklik) x 30 cm (genişlik) x 15 cm (derinlik)

Ağırlık : 3,3 kg.

Kapsama Alanı : 60 m2

Envirotek AdminPestWest Mirage Pro VS
read more

PestWest Chameleon 1×3 Pro Discretion

Opsiyonel olarak Chameleon 1×3 PRO serinin paslanmaz çelik kapağı olan Discretion versiyonu yakalan uçan haşereleri gizlerken profesyonel uçan haşere kontrolüne imkan tanır.

Yapışkan levha ve üzerinde yakalanan uçan haşereleri saklayan özel ön kapağı ile çevreyle dost sinek kontrolü sağlar. Açık plan mutfaklarda, oteller, restoranlar ve geniş alanlar gibi çok farklı alanlarda kullanım için idealdir.

Boyutlar: 31,5 cm (yükseklik) x 48,5 cm (genişlik) x 6,5 cm (derinlik)

Ağırlık : 4,3 kg.

Kapsama Alanı : 90 m2

Envirotek AdminPestWest Chameleon 1×3 Pro Discretion
read more

PestWest Chameleon 1×3 Pro

PestWest’in yeni PRO serisi, ileri ve etkin sinek kontrolü sağlamak için yeni tasarlanmış özelliklere sahiptir. 25 watta yükseltilen Quantum BL kırıldığında dağılmayan UV tüpleriyle daha geniş alanlarda kontrole ve daha hızlı şekilde sineklerin tuzaklanmasını sağlar. Özel ön kapağı ile yapışkan levhayı ve yakaladığı sinekleri saklayarak çevreyle dost sinek kontrolü sağlar. Bu ürünler açık alan mutfaklardan ve restoranlardan tutun da yemek ve servis alanlarına kadar çok çeşitli yerlerde kullanılabilir. Gelişmiş ve tasarruflu elektronik balast sistemi, tüplerin performansını arttırır ve elektrik enerjisi kullanımını azaltarak enerji tasarrufu sağlar. Elektronik balast sistemi starter değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırır, bu sayede kullanımı daha kolaydır ve daha az bakım ister.

Herbiri 25 watta yükseltilmiş 3 adet PestWest Quantum BL kırıldığında dağılmayan UV tüpleriyle, 75 watlık maksimum etki sağlayan bu cihaz daha geniş alanlarda daha hızlı kontrole imkan sağlar ve daha hızlı şekilde sinekleri kendilerine çeker. 1×3 Pro, sinekler için en çekici olan gıda üretimi alanlarında profesyonel ve etkili koruma sağlar. Ölçekli gri levhaları ile sinek tür tespiti ve monitör programı uygulanabilmesine yardımcı olur.

Boyutlar: 31,5 cm (yükseklik) x 48,5 cm (genişlik) x 6,5 cm (derinlik)

Ağırlık : 4,3 kg.

Kapsama Alanı : 150 m2

Envirotek AdminPestWest Chameleon 1×3 Pro
read more